logo
Language

Nano PoE

Nowa seria modułów Nano sukcesywnie jest wprowadzana do sprzedaży. Nowe moduły posiadają 7 segmentowy wyświetlacz LED oraz wygodne zasilanie PoE zgodne z IEEE 802.3af.

 

Nano Relay Output

Nano Relay Output

Nano Relay Output to moduł z jednym wyjściem przekaźnikowym. Na wyświetlaczu można obserwować aktualny stan wyjścia. Służy on także do sprawdzania aktualnego adresu IP, włączania/wyłączania usługi DHCP oraz sprowadzania urządzenia do ustawień fabrycznych.

 

 

 

 

 

Nano Temperature Sensor

Nano Temperature Sensor

Nano Temperature Sensor, analogicznie do Nano Temp jest termometrem IP czyli pozwala na stałą kontrolę temperatury za pośrednictwem sieci LAN. Wyświetlacz ma podobne funkcje jak w pozostałych modułach ale przede wszystkim wskazuje aktualnie mierzoną temperaturę

 

 

 

 

 

Nano Digital Input

Nano Digital Input

Nano Digital Input to moduł z jednym wejściem zwiernym. Zasilanie PoE pozwala uniknąć dodatkowego kabla zasilającego, gdyż urządzenie pobiera prąd bezpośrednio z przewodu LAN. Jeżeli jest taka konieczność wszystkie moduły Nano PoE można zasilić prądem 12-24 VDC podłączonym do złącza śrubowego, w które są wyposażone.