logo

Language

System PrzedszkolakPLUS.pl

PrzedszkolakPLUS.pl

 

System PrzedszkolakPLUS.pl oparty na czytniku RFID współpracującym z tagami UNIQUE, to kolejny produkt w ofercie INVEO, odbiegający nieco od naszych dotychczasowych dokonań. Moduły serii LanTick czy Nano służą przede wszystkim profesjonalistom branży elektronicznej. Tymczasem PrzedszkolakPLUS jest dedykowany do zdecydowanie szerszej grupy odbiorców.  System służy do  monitorowania i raportowania czasu pobytu dzieci w przedszkolu, żłobku czy innej tego typu instytucji. Użytkowanie go jest bardzo proste zarówno z perspektywy kadry przedszkoli jak i Rodziców dzieci.

przedszkolakplus front1
W skład zestawu  wchodzą: czytnik kart RFID, czytnik do wprowadzania i identyfikacji kart (RFID DESK) oraz program służący do obsługi systemu. Karty, których ilość jest dobierana indywidualnie do potrzeb przedszkola, mogą mieć dowolny nadruk, co zdecydowanie wpływa na ich atrakcyjność wizualną.

przedszkolakPlus karty72

System jest wprowadzany do sprzedaży po przeprowadzeniu szeregu testów i naniesieniu poprawek ułatwiających obsługę. W tej chwili jego funkcje są całkowicie zoptymalizowane i dostosowane do wymogów przedszkoli. Na życzenie może pełnić rolę rygla drzwi wejściowych, co znacznie podnosi bezpieczeństwo dzieci i uniemożliwia wejście na teren przedszkola osób nieuprawnionych. Wprowadzenie systemu praktycznie eliminuje poranne nerwy i kolejki przy uzupełnianiu listy obecności, oszczędza czas, poprzez automatyczne generowanie raportu z podsumowaniem kosztów dla każdego podopiecznego, umożliwia pełną edycję danych. System już w tej chwili jest polecany przez zadowolonych użytkowników, którzy docenili jego łatwość obsługi i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej systemowi: przedszkolakplus.pl

 

Czytnik RFID-Desk